skip to Main Content
0507 0099 007 - ALO ELEKTRİKÇİ 0272 214 49 44 [email protected]

1) Zaman Ayarlı Bahçe Sulama Sistemi

zaman-ayarlı-bahce-sulama

zaman-ayarlı-bahce-sulama

Bu sistemde pompanıza bağlanacak zaman saati ile dalgıç pompanız belirli saatlerde sulama yapmaktadır.İstenilen saatler ayarlanabilir. Ayarlama manuel olarak yapılır.

2)İnternet Kontrollü Dalgıç Pompa Bahçe Sulama Sistemi

internet-kontrollü-bahce-sulama

internet-kontrollü-bahce-sulama

Sulama yapılan bahçenizde hali hazırda kullandığınız internet sistemi mevcut ise cep telefonunuzdaki internet ile herhangi bir ek ücret veya aylık ücret olmaksızın istenilirse cep telefonunuzdan ayarlanarak otomatik şekilde, istenilirse yine cep telefonunuzdan ayarlı zamanlanmış saatlerde motorunuza yol verilerek istenilen zaman ve saatlerde manuel veya otomatik olarak bahçe sulama işlemleriniz gerçekleştirilir. Kurulum süresi kurulum yapılacak yerin büyüklüğüne göre değişmektedir. Aynı anda onlarca farklı bölge sulaması açılıp kapatılabilir.

3)Cep Telefonu Kontrollü Dalgıç Pompa Bahçe Sulama Sistemi

cep-telefonu-bahce-sulama

cep-telefonu-bahce-sulama

Herhangi bir internet hattının bulunmadığı arazi, dağ ve bahçe sistemlerinde cep telefonundan atacağınız sms ile sulama başlatılır veya durdurulur. Otomatik olarak sistem atacağınız sms ile ile sulamaya başlar veya durur. Sulama sistemi için faturalı veya faturasız bir hat gerekmektedir.

İletişim

0507 0099 007 | 0272 214 49 44